1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Essay kontrolü yapılır

Essay kontrolü yapılır, essay yazan, yazdığı essayi kontrol ettirmek isteyen öğrenciler için essay kontrolü yapmaktayız. İngilizce hazırlık lisans, yüksek lisans, master öğrencileri, bölüme başlamadan önce hazırlık sınıfında yoğun ingilizce ders görür. En çok zorlandıkları derslerin başında essay yazma gelir.

Essay yazan öğrenciler için de en büyük sorun yazdıkları essayin düzeltilmesidir.

 

Essay kontrolü nasıl yapılır

Yazdığınız essayi bize mail ile yollamanız yeterlidir. İngilizce öğretmenlerimiz kısa süre içinde hatalarınızı düzeltip, önerilerini size iletmektedir. Nerede hata yaptığınızı size yazılı olarak iletmektedir. Daha iyi essay yazmanız için size önerilerini iletmektedir.

 

Kontrol ücretleri nedir

Ücreti essayi gördükten sonra vermekteyiz. Bunun için bize ulaşmanız yeterlidir.

Essay yazma yanında, kontrol etme çalışması da yapmaktayız. Kontrolü yapan hocalar, ingilizce hazırlık öğrencileri olduğu için hatalarınızı kısa sürede düzeltip size bilgi vermektedir.

Hazırlık ve bölüme geçen öğrencilere essay yazmaktayız. İngilizce hazırlık eğitimi alan öğrenciler için essay yazmak ciddi sorundur. Bölüme geçmek için hazırlık sınıfında eğitim alan öğrencilere essay yazımında destek vermekteyiz. Bunun yanında bölümdeki öğrencilere essay yazma, research paper, assignment desteği vermekteyiz.

Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir