Eng 101-102 öğrencilerine essay  yazıyoruz. Eng 101 ve eng 102 kodlu ingilizce deri alan üniversite öğrencilerine essay yazıyoruz. Genelde eng 101 ve eng 102 dersleri, ingilizce eğitim veren üniversite öğrencilerinin seçmeli ya da zorunlu seçmeli olaral aldıkları derstir. Bu yüzden bir mühendislik öğrencisinin ya da bir işletme öğrencisinin bu dersi aldığında essay yazması beklenir. Bu derslerin amacı, öğrencilerin düşüncelerini ingilizce akademik kriterlere göre kağıda aktarmasıdır. Burada önemli olan, düşünceyi aktarırken belirli kurallara göre aktarılması gerçeğidir. Arkadaşınız ile muhabbet eder gibi bir tarzda yazamazsınız. Essay yazılır ekibi olarak, her türlü konuda essay yazıyoruz.

Eng 101-102 öğrencilerine essay yazarken üzerinde durduğumuz diğer bir husus, öğrencinin ingilizce seviyesine uygun essay yazmaktır. BU yüzden genelde öğrenciden hangi seviyede essay yazılması gerektiğini sorarız. Öğrencinin seviyesinin üstünde yazılan bir essay, hoca tarafından pek de inandırıcı bulunmayabilir. Biz essay grubu olarak ingilizce seviyenize uygun essay yazıyoruz. Eng 101-102 öğrencilerine essay yazarken önemli bir husus da timing , zamanlamadır. Essay grubu olarak hocalarımız en az 1 gün zaman ister. Son güne kalan hatta son 2 saat kala arayıp essayim var diyen üniversite öğrencilerine çoğu zaman yardımcı olamıyoruz. Ancak, yine de müsait bir hoca varsa, son 2 saatte yazdığımız essay ler olmuşturç.

İngilizce essay yazdığımız üniversiteleri sıralamak gerekirse, Bilkent Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Koç Üniversitesi ve diğer üniversiteleri örnek olarak verebiliriz.

Hazırlık atlama sınavına girecek olan öğrencilerin yanında, lisans ve yüksek lisans öğrencilerine de essay yazma desteği sunmaktayız.

 

eng 101 - 102 essay yazılır
eng 101 – 102 essay yazılır

 

Eng 101-102 öğrencilerine essay
Etiketlendi:                                     

Bir cevap yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?